MÖBLER / Soffor / Soffa 13149393

nr 1314 9393

Soffa

Chesterfield. Längd: 180

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:56:03